Μουντιάλ 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Μουντιάλ 2018 (Αναλυτικά)

Μουντιάλ 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα αγώνων από την ΕΡΤ (Αναλυτικά)
Δείτε όλες τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018 από την ΕΡΤ.

H μεγάλη γιορτή του ποδοσφαίρου ξεκινά σήμερα, Πέμπτη 14 Ιουνίου και θα διαρκέσει μέχρι την Κυριακή 15 Ιουλίου με το μεγάλο τελικό του Μουντιάλ 2018.

Η δράση, λοιπόν, ξεκινά και η ΕΡΤ θα μεταδώσει όλους τους αγώνες. Πρεμιέρα σήμερα με το Ρωσία - Σαουδική Αραβία στη Μόσχα.

ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2018

Α΄φάση

Πέμπτη 14/6 18:00: Ρωσία – Σαουδική Αραβία

Παρασκευή 15/6 15:00: Αίγυπτος – Ουρουγουάη

Παρασκευή 15/6 18:00: Μαρόκο – Ιράν

Παρασκευή 15/6 21:00: Πορτογαλία – Ισπανία

Σάββατο 16/6 13:00: Γαλλία – Αυστραλία

Σάββατο 16/6 16:00: Αργεντινή – Ισλανδία

Σάββατο 16/6 19:00: Περού – Δανία

Σάββατο 16/6 22:00: Κροατία – Νιγηρία

Κυριακή 17/6 15:00: Κόστα Ρίκα – Σερβία

Κυριακή 17/6 18:00: Γερμανία – Μεξικό

Κυριακή 17/6 21:00: Βραζιλία – Ελβετία

Δευτέρα 18/6 15:00: Σουηδία – Νότια Κορέα

Δευτέρα 18/6 18:00: Βέλγιο – Παναμάς

Δευτέρα 18/6 21:00: Τυνησία – Αγγλία

Τρίτη 19/6 15:00: Κολομβία – Ιαπωνία

Τρίτη 19/6 18:00: Πολωνία – Σενεγάλη

Τρίτη 19/6 21:00: Ρωσία – Αίγυπτος

Τετάρτη 20/6 15:00: Πορτογαλία – Μαρόκο

Τετάρτη 20/6 18:00: Ουρουγουάη – Σ. Αραβία

Τετάρτη 20/6 21:00: Ιράν – Ισπανία

Πέμπτη 21/6 15:00: Δανία – Αυστραλία

Πέμπτη 21/6 18:00: Γαλλία – Περού

Πέμπτη 21/6 21:00: Αργεντινή – Κροατία

Παρασκευή 22/6 15:00: Βραζιλία – Κόστα Ρίκα

Παρασκευή 22/6 18:00: Νιγηρία – Ισλανδία

Παρασκευή 22/6 21:00: Σερβία – Ελβετία

Σάββατο 23/6 15:00: Βέλγιο – Τυνησία

Σάββατο 23/6 18:00: Νότια Κορέα – Μεξικό

Σάββατο 23/6 21:00: Γερμανία – Σουηδία

Κυριακή 24/6 15:00: Αγγλία – Παναμάς

Κυριακή 24/6 18:00: Ιαπωνία – Σενεγάλη

Κυριακή 24/6 21:00: Πολωνία – Κολομβία

Δευτέρα 25/6 17:00: Ουρουγουάη – Ρωσία

Δευτέρα 25/6 17:00: Σ. Αραβία – Αίγυπτος (ΕΡΤ2)

Δευτέρα 25/6 21:00: Ισπανία – Μαρόκο

Δευτέρα 25/6 21:00: Ιράν – Πορτογαλία (ΕΡΤ2)

Τρίτη 26/6 17:00: Δανία – Γαλλία

Τρίτη 26/6 17:00: Αυστραλία – Περού (ΕΡΤ2)

Τρίτη 26/6 21:00: Νιγηρία – Αργεντινή

Τρίτη 26/6 21:00: Ισλανδία – Κροατία (ΕΡΤ2)

Τετάρτη 27/6 17:00: Νότια Κορέα – Γερμανία

Τετάρτη 27/6 17:00: Μεξικό – Σουηδία (ΕΡΤ2)

Τετάρτη 27/6 21:00: Σερβία – Βραζιλία

Τετάρτη 27/6 21:00: Ελβετία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2)

Πέμπτη 28/6 17:00: Σενεγάλη – Κολομβία

Πέμπτη 28/6 17:00: Ιαπωνία – Πολωνία (ΕΡΤ2)

Πέμπτη 28/6 21:00: Αγγλία – Βέλγιο

Πέμπτη 28/6 21:00: Παναμάς – Τυνησία (ΕΡΤ2)

Τα νοκ-άουτ παιχνίδια

Σάββατο 30/6 17:00: Φάση των «16»

Σάββατο 30/6 21:00: Φάση των «16»

Κυριακή 1/7 17:00: Φάση των «16»

Κυριακή 1/7 21:00: Φάση των «16»

Δευτέρα 2/7 17:00: Φάση των «16»

Δευτέρα 2/7 21:00: Φάση των «16»

Τρίτη 3/7 17:00: Φάση των «16»

Τρίτη 3/7 21:00: Φάση των «16»

Παρασκευή 6/7 17:00: Προημιτελικός

Παρασκευή 6/7 21:00: Προημιτελικός

Σάββατο 7/7 17:00: Προημιτελικός

Σάββατο 7/7 21:00: Προημιτελικός

Τρίτη 10/7 21:00: Ημιτελικός

Τετάρτη 11/7 21:00: Ημιτελικός

Σάββατο 14/7 17:00: Μικρός τελικός

Κυριακή 15/7 18:00: Τελικός
«Για τα άρθρα που αναδημοσιεύονται εδώ με πήγη, ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρουμε καθώς απηχούν αποκλειστικά τις απόψεις των συντακτών τους και δεν δεσμεύουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την ιστοσελίδα»
Ετικέτες ,

Δημοσίευση σχολίου

[blogger]

Author Name

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.